O mnie

image

Jestem 11 numerologiczną z 29… bo energia 11 wywodzi się
z 38, 47 ... więc ma różne podstawy.
Szanuję każdego człowieka, nie ma gorszych, ani lepszych… To również odnosi się do dat urodzenia…

Od 10 lat pasjonuje mnie pitagorejska wiedza o liczbach i wciąż zaskakuje swoją dosłownością w każdym aspekcie. Korzystam z niej, na co dzień, staram się też przekazać jej jak najwięcej mojej rodzinie, która już dziś nie dziwi się wpływami cyfr na swoje życie jak przed laty.
Od 8 lat dzielę się spostrzeżeniami , oraz doradzam osobom, które tego potrzebują, i zauważam, że ma to sens, ponieważ łatwiej jest zrozumieć zależności oraz siłę przyciągania między ludźmi a w sytuacjach kryzysowych uporać się z dylematem, dlaczego związek się nie zrealizował i nastąpiło rozstanie. Wszelkie parametry osobistych zależności skrywane są w kodzie, z którym przyszliśmy na świat… Naszą datą urodzenia.
Wciąż doskonalę swoje umiejętności ucząc się w szkole i dokształcając na kursach,seminariach , choć muszę się przyznać ze jestem od wielu lat , samoukiem "zacisznego kąta ", pochłaniając królewską wiedzę, dla której nie wszyscy mają czas w tych zapędzonych , nowoczesnych czasach, dlatego też goszczę często wspaniałych ludzi w swoim magicznym świecie , którzy coraz częściej otwierają się na poznanie , bo przecież ta wiedza nie jest zakazana, może ją posiąść każdy kto tylko tego pragnie...

Katalog Stron WWW - www.webtree.pl